Firma Profili


 

Fethi Bayar Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği Dr. Fethi Bayar tarafından 1993 yılında kurulmuş olup Sırakapılar Mah. Saltak Caddesi, Haznedar iş merkezi, N0: 63′te Ağız ve Diş Sağlığı alanında farklı branşlarda hizmet vermektedir.


Fethi Bayar Ağız ve Diş sağlığı Kliniği olarak sıradan bir ağız ve diş sağlığı kliniği değiliz. Tüm tedavi ve kliniklerin hızla birbirine benzediği, fazlasıyla geleneksel bir sektörde, onlardan biri olmayı reddediyoruz.

Biz, eskilerin tecrübesiyle harmanlanmış yeni nesil diş hekimliğini temsil ediyoruz. Denizli'nin ve dünyanın en başarılı ağız ve diş sağlığı klinik markası olmak için çıktık yola. Hem ekibimizde hem de hastalarımızın hayatında anlamlı dönüşümlere imza atmak, öncelikli hedefimiz.

Biz, tedavilerimize çocukların, gençlerin, yetişkinlerin, yaşlıların hayata öz güven ve mutlulukla bakmalarını sağlıyor, dünyalarını değiştirebilmelerine imkan yaratıyoruz. Çünkü, ağızda yapılacak en ufak bir değişikliğin nasıl kocaman bir gülümsemeye dönüşebileceğini, bir insan güldüğünde içindeki gerçek potansiyelin ortaya çıkarak hayatını pozitif anlamda nasıl değiştirebileceğini ve geliştirebileceğini biliyoruz.

En önemli başarı ölçütümüz, yaptığımız tedavilerimiz sonucunda hastalarımızın sosyal ve profesyonel yaşamlarında elde ettikleri başarılar… Yeni bir iş, yeni bir sevgili, uzun zamandır beklenen terfi, okul piyesinde bir rol!

Biz, bu zihniyetle işimize geliyor, ünitelerimizin başına bu sebeple tutku ve hevesle oturuyoruz.

Biz, bu yüzden farklıyız ve diş hekimliği sektörünün değişen yüzüyüz. Çünkü, hastalarımızın sadece dişlerine değil, yaşamlarına da dokunmayı seviyoruz.

Hedefimiz

• Tüm Fethi Bayar Ağız ve Diş sağlığı Kliniği hastaları ve çalışanlarının parçası olmaktan büyük keyif aldıkları, marka değeri uluslararası boyuta ulaşmış, klinik ortaklarının bire bir hastalarına baktıkları, dünyanın en iyi diş kliniklerinden biri olmak.

• Fethi Bayar Ağız ve Diş sağlığı Kliniğinde hastalarımız profesyonel ve hijyenik bir ortamda, en doğru teşhis ve tedaviyi alırlar. Hastalarımız, rahat ve samimi bir yerde olduklarını ve butik bir hizmet aldıklarını hissederler.

• Fethi Bayar Ağız ve Diş sağlığı Kliniğinde %100 hasta memnuniyeti birinci önceliğimizdir. Tedavilerimizi bu esasa göre planlar ve uygularız. Yaptığımız işin ticari boyutu her zaman ikinci plandadır.

• Hastalarımızın uzun yıllar sürecek rutin bakımlarında öncelik, hastalarımızın ağız ve genel sağlığının devamının sağlanmasıdır.

• Fethi Bayar Ağız ve Diş sağlığı Kliniğinde hastalarımız tüm teşhis ve tedaviler konusunda detaylı bilgilendirilir. Her hastamıza, tedavisinin gerektirdiği kadar zaman ayrılır, tedaviler onları yormadan, hızlı ve ağrısız şekilde uygulanır.

• En büyük yatırımımız, her zaman çalışanlarımızdır. Onların işte mutlu ve motive olmalarını sağlamak, yaşam standartlarını ve bilgi birikimlerini artırmak için sürekli çalışırız.

• Estetikte doğallık bizim için çok önemlidir. Bu yaklaşımımızı, kliniklerimizin tasarımından hastalarımızın tek bir dolgusuna kadar yaptığımız her işte görebilirsiniz.

• Fethi Bayar Ağız ve Diş sağlığı Kliniğinde yapılan her tedavi, konusunda uzman ve deneyimli doktorlar tarafından, son teknoloji cihazlar kullanılarak, yüksek kalitede malzemelerle yapılır. Hastalarımız tedavileri için ödedikleri ücretin karşılığını fazlasıyla aldıklarından emin olarak kliniklerimizden ayrılırlar.

• Fethi Bayar ekibindeki tüm diş hekimleri, her hastasıyla kendi annesi, babası veya kardeşini tedavi edecekmiş gibi ilgilenir.

• Fethi Bayar'da, işimizi tutkuyla yapmak, yeniliklere açık olmak ve hastalarımızın memnuniyeti adına çıtayı hep yukarı taşımak en önemli ilkelerimizdendir.

 

Aktif: 2 Bugün: 220 Toplam: 491891